Učitel/-ka přírodovědné předměty, německý jazyk, anglický jazyk Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 020 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Václava Talicha 1855, Most, Ústecký

Společnost Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

UČITEL/-KA PŘÍRODOVĚDNÉ PŘEDMĚTY, NĚMECKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

HLÁSIT SE: Lorenzová Alena Mgr., tel.: 417639241, e-mail: reditelka@4zsmost.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Alena Lorenzová, ředitelka   +420 417 639 241

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace (IČO 47325615), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.