Učitel/-ka 2. stupně zš (aprobace výtvarná výchova a pracovní činnost) Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 470 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Okružní 1235, Most, Ústecký

Společnost Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

UČITEL/-KA 2. STUPNĚ ZŠ (aprobace výtvarná výchova a pracovní činnost)
Splnění odborné kvalifikace pro výkon přímé pedagogické činnosti, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování
HLÁSIT SE: Pechová Ivana Mgr., tel.: 733129657, e-mail: zastupce@18zs.cz, osobně pouze po telefonické domluvě

Kontakt

Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Ivana Pechová   +420 733 129 657

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace (IČO 47326417), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.