Mistr odborného výcviku Klatovy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Maxima Gorkého 682, Klatovy, Plzeňský

Společnost MASO WEST s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

POŽADUJEME: vyučení v oboru řezník - uzenář, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, psychická odolnost, organizační schopnosti, řidičský průkaz sk. B
PEDAGOGICKÉ MINIMUM lze doplnit po nástupu do zaměstnání
NABÍZÍME: příspěvek na stravování
MZDA: od 22 000 Kč + prémiová složka + náborový příspěvek 5 000,- Kč
NÁSTUP možný ihned
ŽIVOTOPISY zasílat do 31.1.2019 na e-mail: necudova@masowest.cz

Kontakt

MASO WEST s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Markéta Necudová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MASO WEST s.r.o. (IČO 25237349), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.