Učitel/ka mš Mirovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Komenského 88, Mirovice, Jihočeský

Společnost Základní škola a mateřská škola Mirovice, okres Písek hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy.

Popis pracovní pozice

Prac. doba: ranní směna 6.30 - 12.30 hod, odpolední směna 10.00 - 16.00 hod; lze dohodnout i zkrácený úvazek
Požadavky: kvalifikovanost, bezúhonnost, respektující přístup k dětem i dospělým, kreativita, přizpůsobivost, spolehlivost, loajalita
Náplň práce: odpovídající učitelce MŠ
Více informací o pracovní pozici podá Mgr. Jitka Šebková tel. 382 274 300 nebo email: zsmirovice@zsmirovice.cz.

Kontakt

Základní škola a mateřská škola Mirovice, okres PísekKontaktní osoba:
Mgr. Jitka Šebková   +420 382 274 300

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola a mateřská škola Mirovice, okres Písek (IČO 70999376), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.