Učitel/ka českého jazyka Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 720 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Trnkova 2482, Brno, Jihomoravský

Společnost Střední škola strojírenská a elektrotechnická, Brno, Trnkova 113 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách.

Popis pracovní pozice

Uchazeči se mohou hlásit
u zástupce ředitele školy pro teoretické vyučování paní Mgr. M. Žákové, tel.č. 544422841, mail: zakovam@sssebrno.cz
nebo mohou zasílat písemné nabídky s profesním životopisem na personální oddělení,
e-mail: macikova@sssebrno.cz.
PŘIJME DO HLAVNÍHO PRACOVNÍHO POMĚRU
učitele českého jazyka - HPP i vedlejší pracovní poměr - zkrácený úvazek.
Požadujeme magisterské vysokoškolské studium učitelství pro střední školy s aprobací český jazyk. Podmínkou přijetí je morální bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů. Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11. nebo 12., stupeň podle dosažené praxe od 20.720,- Kč do 33.780,- Kč měsíčně.
Nástup možný od 1.2.2019

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Střední škola strojírenská a elektrotechnická, Brno, Trnkova 113Kontaktní osoba:
Ing. Jana Macíková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední škola strojírenská a elektrotechnická, Brno, Trnkova 113 (IČO 00380431), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.