Pracovnice/pracovník úklidu Jihlava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 10 013 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Jihlava, Vysočina

Společnost Bartoň a Partner s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: úklid kanceláří, soc. zařízení, společných prostor. (jobmatch)
Pracovní doba je rozvržena do 4 hod. směn (14 - 18 hod.). Možné i jako přivýdělek - nepravidelná výpomoc. Místo vhodné i pro OZP, jedná se o zaměstnavatele na chráněném trhu práce. Možné nastoupit ihned. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
První kontakt telefonicky (735 171 157) pro sjednání schůzky.
Životopis, popř. doporučenku, zašlete elektronicky na martin.dudak@bartonapartner.cz.

Kontakt

Bartoň a Partner s.r.o.Kontaktní osoba:
Martin Dudák   +420 735 171 157

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bartoň a Partner s.r.o. (IČO 26810093), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.