Pracovník úklidu - uklízeč/ka (ozp) Přerov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 6 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bohuslava Němce 640, Přerov, Olomoucký

Společnost JASPA Servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech.

Popis pracovní pozice

Nástup možný IHNED. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.. Pracovní doba - odpolední hodiny.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: olomouc@jaspa.cz;
- telefonicky (08,00 - 14,00hod.) na čísle 721 974 449 - paní Markéta Urbanová

Pozn.: Na uvedené pracoviště nechodit, kontaktní osoba má sídlo na jiné adrese.

Kontakt

JASPA Servis s.r.o.Kontaktní osoba:
Markéta Urbanová   +420 721 974 449

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JASPA Servis s.r.o. (IČO 28658001), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.