Uklízeč/ka pouze ozp Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 88 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Brno, Jihomoravský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost FORCORP GROUP spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech.

Popis pracovní pozice

Kontakt mailem: prace@forcorp.cz nebo telefonicky 723 612 506.

Místo výkonu práce: území Brna.
Nástup možný ihned.
Zaměstnanci mají možnost pracovat dle domluvy na pracovišti v blízkosti bydliště (možnost dojíždění).
Informace o pracovním místě: pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků a prachu na nábytku, sociálních zařízení, kuchyňských zařízení, jídelních ploch a stravovacích koutků.
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP)
Požadujeme: spolehlivost.

Kontakt

FORCORP GROUP spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Renáta Marková   +420 723 612 506(Po-Pá8-14h)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FORCORP GROUP spol. s r.o. (IČO 27841031, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.