Pracovníci úklidu Svitavy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 8 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Malé náměstí 2004, Svitavy, Pardubický

Společnost Andílci s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech.

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: úklid kancelářských a veřejných prostor ,WC,doplňování hygienického materiálu
POŽADAVKY: spolehlivost,zkušenosti s úklidem
NABÍZÍME: zkrácený pracovní úvazek 15 až 20 hodin / týden, volná pracovní doba, nástup možný ihned, hodinová mzda od 100,-Kč/hod. osobní ohodnocení ,příplatky, profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy,nástup možný ihned, pracovní doba od 16:00 hod, profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké výhody, ovlivnitelná složka mzdy,osobní přístup
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Kontakt

Andílci s.r.o.Kontaktní osoba:
Radovan Anděl   +420 724 003 122

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Andílci s.r.o. (IČO 28827244), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.