Uklízeč/-ka Rychnov nad Kněžnou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 8 630 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký

Společnost Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36 hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních.

Popis pracovní pozice

Kontakt telefonicky nebo e-mailem kacirek@grk.cz.
- zkrácený úvazek (0,56, po dohodě větší)
- pracovní doba od 15:00 - 19:25 hod. hodin (možnost úpravy)
- úklid v prostorách školy (třídy, kabinety, chodby, WC)
- nástup ihned nebo dle dohody.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36Kontaktní osoba:
Mgr. Petr Kačírek, ředitel školy   +420 603 269 035

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36 (IČO 60884703), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.