Pracovník technického zázemí cateringu Brniště

Inzerát z úřadu práce
Plat: 8 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Brniště, Liberecký

Společnost FT & Catering s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči v provozovnách osobních služeb.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
-Spolehlivost
-Odpovědnost při manipulaci s firemním majetkem
-Systematičnost
-Respekt k daným pravidlům
-Smysl pro úklid a čistotu
-Fyzickou zdatnost
-Řidičský průkaz typu B
-Řidičský průkaz na přívěs výhodou
-Práce s grilem - hlavně topení dřevem, zájem o grilování výhodou
-Práce o víkendech
Pracovní náplň:
-Náklad, přeprava a odvoz zařízení pro poskytování cateringu- kuchyňské zařízení, stoly, gril
-Manipulace s grilem (na přívěsu) - zajištění pro převoz, po převozu
-Úklid na akcích i po akcích
-Příprava technického zázemí cateringu podle provozních požadavků- zajištění stolů, gastronomického zařízení, přívodu el. energie a vody, složení a rozložení stanů, zaparkování grilu
-Sekání dříví a topení v grilu
-Péče o zeleň a veřejné prostranství
Nabízíme:
Nabízíme: možnost pracovat na zajímavých místech a akcích, práci na čerstvém vzduchu, možnost seberealizace, osobního růstu a rozvoje, flexibilní pracovní prostředí
První kontakt emailem či telefonicky!
Pozice je vhodná i pro OZP, cizince a absolventy.

Kontakt

FT & Catering s.r.o.

Kontaktní osoba:
Tereza Kubíčková, jednatelka   +420 731 467 434

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FT & Catering s.r.o. (IČO 04772237, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.