Dělník Cvikov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Československé armády 137, Cvikov, Liberecký

Společnost Služby města Cvikova s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči veřejných prostranství.

Popis pracovní pozice

Pracovní doba od 7:00 - 15:30 hod.
Požadujeme:
- řidičské oprávnění sk. B, výhodou ŘP sk.T
Jedná se o práci venku. V letních měsících práce s křovinořezem a motorovou pilou, v zimě údržba komunikací.
Nabízíme:
- stravenky, 25 dní dovolené

Kontakt

Služby města Cvikova s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Zdeněk Křovák   +420 602 247 761po-pá7:00-15:00hod.

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Služby města Cvikova s.r.o. (IČO 25480022), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.