úklid na stavbách Teplice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 90 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: gen. Svobody 1192, Teplice, Ústecký

Společnost Bc. Tomáš Sušanka hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů.

Popis pracovní pozice

Možné i na DPP a DPČ nebo zkrácený úvazek.
Možné vyslání mimo okr. Teplice. Dle domluvy se zaměstnavatelem.
Jedná se o obsluhu úklidových strojů, manuální práce, fyzicky náročné zaměstnání.
Požadujeme: ŘP sk. B
Nabízíme: služební vůz
V případě zájmu zaslat životopis na susatomas@centrum.cz

Kontakt

Bc. Tomáš SušankaKontaktní osoba:
Bc. Tomáš Sušanka  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bc. Tomáš Sušanka (IČO 67848753), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.