Prodejce zájezdů Písek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 280 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Velké náměstí 119, Písek, Jihočeský

Společnost ALEXANDRIA České Budějovice s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci cestovních kanceláří a agentur.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou, praxi v cestovním ruchu 1 rok nebo vzdělání v cestovním ruchu
- orientaci v oboru, spolehlivost, výborné komunikační dovednosti, flexibilitu
- znalost práce na PC
- základní znalost angličtiny
- příjemné vystupování
- znalost rezervačního systému výhodou
Administrativa
Životopisy s žádostí o přijetí zasílejte do 20. 1. 2019 výhradně emailem na: budejovice@alexandria.cz s uvedením pracoviště - Písek.
Neozveme-li se uchazečům do jednoho měsíce od obdržení životopisu, upřednostnili jsme jiného kandidáta, který blíže splňoval požadavky na pozici.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Kontaktní informace: pí. Ladislava Čadková tel. 387 424 505 nebo email: budejovice@alexandria.cz

Kontakt

ALEXANDRIA České Budějovice s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ladislava Čadková, jednatelka   +420 387 424 505

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ALEXANDRIA České Budějovice s.r.o. (IČO 28134061, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.