Prodejce stavební chemie Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kaštanová 515, Brno, Jihomoravský

Společnost RCJ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech.

Popis pracovní pozice

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky 7:00-15:00 hod. nebo e-mailem
Práce na PC - Word, Excel, ŘP sk.B. práce se skladovým programem na PC výhodou, objednání a přijímání zboží do skladu, výdej na zakázky, prodej zboží zákazníkům. Příjemné vystupování, práce v malém kolektivu.
Nabízíme 5 týdnů dovolené, roční odměny

Kontakt

RCJ s.r.o.Kontaktní osoba:
Jaroslav Černý   +420 608 861 791(8-16h)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RCJ s.r.o. (IČO 25504568), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.