Referent technického úseku Planá nad Lužnicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 499, Planá nad Lužnicí, Jihočeský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Kostelecké uzeniny a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech.

Popis pracovní pozice

Prac. náplň: administrativní práce v technickém skladu, příjem a výdej skladových položek, zásobování technického skladu
Požadujeme: znalost PC - MS office středně pokročilý, znalost AJ/NJ mírně pokročilý, řid.oprávnění sk.B, zodpovědnost, spolehlivost, kolektivní práce
Mimořádné odměny, 25 dnů dovolené, závodní stravování, svačiny zdarma, zaměstnanecké balíčky, příspěvek na penzijní připojištění, systém kafeterie 6 000 Kč/ročně, služební telefon, výhodné telef.tarify.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontakt

Kostelecké uzeniny a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Varačková   +420 724 067 818,381 419 363

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Kostelecké uzeniny a.s. (IČO 46900411, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.