Skladník/ce - expediet/ka Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hřbitovní 1326, Plzeň, Plzeňský

Společnost OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech.

Popis pracovní pozice

Kontakt předem e-mailem: synacova@obzor-plzen.cz,
tomankova@obzor-plzen.cz; nebo telefonicky Po-Pá 8:00-13:00 hod.

Požadujeme:
ÚSO, uživatelská znalost práce s PC, znalost skladového hospodářství a logistiky výhodou, odpovědnost, pečlivost, komunikativnost.
Náplň práce:
Tvorba dodacích listů, fakturace, objednávání přepravy a.p.
Nabízíme:
perspektivní zaměstnání ve stabilní, prosperující společnosti, kompletní zaučení, práci na zahraničních projektech pro prestižní firmy, prémie, stravenky 100,- Kč, pravidelná školení, školící kurzy. Vhodné i pro osoby se změněnou pracovní schopností, vhodné pro absolventy.
HPP doba určitá 1 rok s prodloužením na neurčito.
Kontakt

OBZOR, výrobní družstvo, PlzeňKontaktní osoba:
Ludmila Synáčová   +420 377 454 211

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň (IČO 00028916), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.