Obchodník/ce na provozovně - olomouc

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kateřinská 86, Olomouc, Olomoucký

Společnost GIGACOMPUTER s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Kateřinská č.p. 86/11, Olomouc.
Ráno vstát a těšit se do práce. Na fajn kolektiv, na spokojeného zákazníka, kterému jsem právě prodal počítač a hlavně na ten notebook, který je na českém trhu ojedinělý a já vím, že dnes projde rukama právě mně.
Těšit se někam, kde pro mě mají pochopení. Někam, kde se necítím jako ten ,,jiny", ale jako někdo, bez koho by to nešlo. Někdo, na kom závisí spokojenost zákazníků. Někdo, kdo ví, že do GIGA patří a že je pro GIGA důležitý. A ne jen jeden z mnoha…. Já jsem chtěl vždycky pracovat někde, kde bude můj zájem o IT výhodou a kde mé znalosti IT světa ocení. Chtěl jsem pracovat ve firmě, za kterou se nemusím stydět…
A co vy? Máte to stejně? Tak to pojďte zkusit k nám. Do GIGACOMPUTERU - největšího prodejce předváděcí a repasované IT techniky v České Republice.
DESATERO obchodníka na provozovně v GIGACOMPUTERU:
1. Je výpočetní technika Váš dlouholetý koníček?
2. Rádi komunikujete se zákazníky?
3. Chtěl byste být v každodenním kontaktu s IT novinkami?
4. Stojíte o to, vyzkoušet si produkty, které na českém trhu jen tak neuvidíte?
5. Baví Vás individuální přistup k práci?
6. Nebojíte se zodpovědnosti?
7. Už Vás nebaví pracovat ve stresovém prostředí, ve kterém nemáte na zákazníka čas?
8. Máte rád týmovou práci v mladém kolektivu?
9. Vidíte rádi spokojené zákazníky, kteří jsou odrazem Vaší dobré práce?
10. Chtěl byste pracovat někde, kde je Váš koníček velkou výhodou?
Pokud jste odpověděli alespoň na 7 otázek z 10 ANO, tak jste možná náš nový GIGA prodejce.
Náplň práce: zajištění plynulého chodu prodejny; řešení objednávek z eshopu; práce se zbožím v oblasti IT, péče o prodejnu; udržování sortimentu a objednávání zboží; budování spokojené zákaznické sítě.
Požadujeme: obchodní talent; min. SŠ vzdělání s maturitou; výborné komunikační znalosti; angličtina - základní znalost výhodou; znalost a přehled v IT technologiích; uživatelská znalost práce na PC - MS Office; spolehlivost a schopnost důsledné a samostatné práce; aktivní přístup, vlastní nápady, invence.
Nabízíme: kreativní a samostatnou práci v dynamické a stabilní společnosti (12 let na trhu); přátelský a mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí; možnost profesního růstu a seberealizace; motivující finanční ohodnocení + motivační plán s možností vyšších výdělků; 22 dnů dovolené; zaměstnanecké slevy na zboží; automatické navyšování mzdy za odpracované roky; další firemní benefity (firemní O2 paušál, zvýhodněný bankovní účet, stravenky, motivující soutěže, teambuildingové akce, atd.).
Pracovní doba: 9:00 - 18:00 hod. (z toho 1 hodina pauza na oběd).
První kontakt je možný POUZE mailem.

Kontakt

GIGACOMPUTER s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jitka Šejnohová   +420 778 734 759

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GIGACOMPUTER s.r.o. (IČO 27705447), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.