Výdej jídel + zástupce vedoucí Soběslav

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zátkova 495, Soběslav, Jihočeský

Společnost ZÁRUBA GASTRO a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu školních jídelen a menz.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
-řídící a organizační schopnosti
-znalost práce na PC (MS Office)
-časovou flexibilitu, komunikativnost

Náplň práce:
-výdej pokrmů
-prodej za hotové
-zadávání dat do PC
-prac.doba 8:00 - 13:00 hod
spolupráce a koordinace týmu cca 5 zaměstnanců-
Příspěvek na stravování, prémie.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontakt

ZÁRUBA GASTRO a.s.Kontaktní osoba:
Ivana Drahoňovská   +420 737 277 335

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZÁRUBA GASTRO a.s. (IČO 25197614), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.