Vedoucí provozovny - dolní rožínka

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 145, Dolní Rožínka, Vysočina

Společnost Naja servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu v ostatních zařízeních.

Popis pracovní pozice

Vedení evidence odpadů
Vedení skladové evidence
Vyřizování požadavků zákazníků
Požadujeme: Samostatnost
průkaz VZV výhodou
obědy zdarma
První kontakt emailem nebo telefonicky 15,00 - 17,00 hod.

Kontakt

Naja servis s.r.o.Kontaktní osoba:
Ivan Uhlíř   +420 777 330 350

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Naja servis s.r.o. (IČO 64508013), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.