Hlavní barman/ka - provozní Slavonice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Svatopluka Čecha 636, Slavonice, Jihočeský

Společnost BAFA TRADING s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz).

Popis pracovní pozice

PŘEDEM TELEFONICKY DOMLUVIT SCHŮZKU
Hotel a restaurace Dania
Náplň práce:
objednávání zboží; komunikace s dodavateli; kontrola a zodpovědnost za sklady; kontrola zaměstnanců za barem; komunikace s hosty; práce za barem
Požadujeme:
práce PC; znalost angličtiny nebo němčiny; spolehlivost, zodpovědnost; samostatnost; časovou flexibilitu a pracovní nasazení; studium nebo zkušenosti v oblasti hotelnictví a gastronomie výhodou
Nabízíme:
zajímavou a zodpovědnou práci; smlouvu na dobu neurčitou; atraktivní mzdové podmínky; nástup možný i dle dohody
Kontakt: 775 16 56 57, placha.sona@seznam.cz; místo: Hotel NOBYS, Nová Bystřice

Kontakt

BAFA TRADING s.r.o.

Kontaktní osoba:
Soňa Plachá   +420 775 165 657

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BAFA TRADING s.r.o. (IČO 26065711, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.