Vrátný/á Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Pro Bank Security a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vrátní.

Popis pracovní pozice

Vhodné pro: zdravé, OZP s max. 2. st.
Místo výkonu práce: Varšavská 80, Ostrava
Kontakt: emailem bronislavap@probank.cz, telefonicky PO-PÁ 8-15 hod.

Pracovní místo je určeno i pro uchazeče OZP. Nepřetržitý provoz, 12-ti hodinové směny, možnost práce se psem. Podmínkou je zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.

Benefity. Náborový příspěvek až 15 tis. Kč, věrnostní odměny, dlouhodobá perspektiva

Kontakt

Pro Bank Security a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Bronislava Plisková   +420 773 087 670

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Pro Bank Security a.s. (IČO 25387901), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.