Všeobecná sestra Bystřany

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 236, Bystřany, Ústecký

Společnost Domov důchodců Bystřany, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez specializace.

Popis pracovní pozice

Poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu.
- bezúhonnost (výpis z trestního rejstříku)
- zdravotní způsobilost
V případě zájmu nás kontaktujte osobně v DD Bystřany v časech 9-11, 14-15, telefonicky 736 213 391/603 845 119, nebo zašlete životopis e-mailem vedoucipece@dd-bystrany.cz nebo reditelka@dd-bystrany.cz

Kontakt

Domov důchodců Bystřany, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Miroslava Barešová, ředitelka   +420 603 845 119

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov důchodců Bystřany, příspěvková organizace (IČO 63787725), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.