Vedoucí sestra urologického oddělení Šumperk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 750 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nerudova 640, Šumperk, Olomoucký

Společnost Nemocnice Šumperk a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
- vysokoškolské, vyšší odborné nebo středoškolské vzdělání v oboru všeobecná sestra dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění.
Výhody:
- VŠ vzdělání ošetřovatelského směru, příp. specializační vzdělání v oboru Organizace a řízení ve zdravotnictví, Ošetřovatelská péče v interních a chirurgických oborech, Intenzivní péči,
- 5 let praxe v oboru.

• Odolnost vůči stresu, časová flexibilita, ochota se neustále vzdělávat,
• samostatnost a odpovídající pracovní nasazení, schopnost koordinace týmové práce,
• znalost standardů ošetřovatelské péče ve zdravotnictví,
• základní orientace v ekonomice zdravotnictví,
• uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office),
• zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost,
• zpracování návrhu vlastní koncepce organizace práce oddělení s lůžkovou i ambulantní složkou v oblasti ošetřovatelské péče a řízení NLZP.

Kontakt

Nemocnice Šumperk a.s.Kontaktní osoba:
Bc. Monika Žaitliková, náměstkyně pro nelékařské profese   +420 602 697 486

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nemocnice Šumperk a.s. (IČO 47682795), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.