Zdravotní sestra Ostravice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 855, Ostravice, Moravskoslezský

Společnost Medela-péče o seniory, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

C04 z:7/1/2019
Celotýdenní pracovní doba ( Po - Ne ) 12h směny, nepravidelně rozvrženy. Práce vhodná i pro absolventy škol.
Požadujeme:
- SŠ v oboru všeobecná sestra, případně VŠ, rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- zdravotní předpoklady pro vydání zdravotního průkazu
- předložení výpisu z RT
- úcta a respekt k lidem seniorského věku, schopnost pracovat v týmu a spolupráce s pracovníky v sociálních službách, dodržování etických norem, samostatnost, důslednost, flexibilita, empatie.
- praxe v zařízení sociálních služeb vítána .
Kontakt osobně, telefonicky, e-mailem viz výše.

Kontakt

Medela-péče o seniory, o.p.s.Kontaktní osoba:
Kateřina Valová   +420 603 983 489

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Medela-péče o seniory, o.p.s. (IČO 02141531), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.