Administrativní pracovník v dopravě Žalhostice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 124, Žalhostice, Ústecký

Společnost SaGIP J+M spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

praxe výhodou, angličtina a němčina na komunikativní úrovni, základy personalistiky, nástup možný ihned. Pevná část pracovní doby od 8,00 - 15,00 h.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky od 8:00 do 15:00 hod., e-mailem, nebo osobně.

Kontakt

SaGIP J+M spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Martin Samek, jednatel   +420 608 307 061

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SaGIP J+M spol. s r.o. (IČO 64651576), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.