Zahradníci - pokladní Kuřim

Inzerát z úřadu práce
Plat: 120 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tišnovská 305, Kuřim, Jihomoravský

Společnost CORTIGAME, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci a pěstitelé.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně v místě výkonu práce.
Vhodné i pro OZZ.
- ošetřování a střih rostlin, přesazování, zálivka a údržba zahrady
- příjem a označování rostlin
- možno i brigádně

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené
Místo výkonu práce: Tišnovská 305, Kuřim

Kontakt

CORTIGAME, s.r.o.Kontaktní osoba:
Krejčiříková   +420 606 220 707,608 719 473

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CORTIGAME, s.r.o. (IČO 26252279), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.