Zedník Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Teplárenská 2, Most, Ústecký

Společnost Josef Huňáček hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

ZEDNÍK
Jedná se o úkolovou práci.
HLÁSIT SE: Huňáček Josef, tel.: 603805873, e-mail: hunacek.j@seznam.cz, osobně po telefonické domluvě.

Kontakt

Josef HuňáčekKontaktní osoba:
Josef Huňáček   +420 603 805 873

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Josef Huňáček (IČO 12812960), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.