Expedient masné výroby, zástup prodavačky v podnikové prodejně Volary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 85 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Stögrova huť 522, Volary, Jihočeský

Společnost ZEFA Volary s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Jatka Volary hledají do svého týmu kolegu/ini na pozici expedient masné výroby. Náplní práce je expedice masné výroby, úklid expedice a společných prostor jatek, zástup prodavačky v podnikové prodejně ( sobota dopoledne, dovolená, nemoc, atd)
Kontakt:
- Kuneš Zdeněk, tel.: 724981244, e-mail: z.kunes@zzvpt.cz

Kontakt

ZEFA Volary s.r.o.Kontaktní osoba:
Zdeněk Kuneš, zaměstnavatel   +420 724 981 244

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZEFA Volary s.r.o. (IČO 26074303), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.