Zubní instrumentáři Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Střelničná 773, Praha, Hlavní město Praha

Společnost puredent s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní instrumentáři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Střelničná 773/51, 18200 Praha - Kobylisy
Kontaktní osoba: Slavíková Alena, e-mail: slavikova@dualpce.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru zubní instrumentářka, podle ustanovení § 51 a § 52 zákona č. 96/2004 Sb. (zákon o nelékařských zdravotních povoláníchú, v platném znění. Minimálně rok praxe v ordinaci zubního lékaře. Základní znalosti anglického jazyka (ošetřování občanů Evropské unie a cizinců).

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

puredent s.r.o.Kontaktní osoba:
Alena Slavíková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) puredent s.r.o. (IČO 02299054), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.