Administrativní pracovník/ce Brno

Lokalita pracoviště: Jihomoravský
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Administrativní pracovník

Co vás čeká:

-příprava podkladů  např.pro provozní vedoucí, referenta nákupu, BOZP a PO, personální odd., fakturační odd., kartotéku.

- skenování

- správa smluv,

- korespondence

- telefonování

 

Požadujeme:

-pečlivost, zodpovědnost, loajálnost

-znalost PC, EXEL, WORD

-komunikativnost, flexibilita

- ŘP-B-výhodou

 

 

Nabízíme:

- stálé pracovní místo bez víkendů v příjemném kolektivu

- pracovní doba po-pá

- zkrácený úvazek 6hod.

- nástup ihned

- místo vhodné pro OZP

Kontaktovat můžete naši bezplatnou linku 800 99 11 88 ,

Své životopisy posílejte na: prace@forcorp.cz

 

Kontakt

FORCORP GROUP spol. s.r.o.

HODOLANSKÁ 416/32
OLOMOUC
Česká republika

Kontaktní osoba:
Olina Birčáková   723612506,800991188

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FORCORP GROUP spol. s.r.o. (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.