Traťový mistr Česká Třebová

Inzerát z úřadu práce
Plat: 37 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husova 690, Česká Třebová, Pardubický
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost Pirell s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU: celá ČR
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ: řízení pracovní skupiny při pracích na železničním svršku a spodku
POŽADUJEME:
- časovou flexibilitu
- řidičské oprávnění skupiny B
- základní znalost práce na PC
- komunikativní schopnosti
NABÍZÍME:
- náborový příspěvek 25 000 Kč
- služební telefon
- služební automobil
Nejprve PP na dobu určitou, dále možnost prodloužení PP na neurčito
KONTAKT: telefonicky (pracovní dny 7 - 15 h), e-mailem nebo osobně (Husova 690, Česká Třebová, pracovní dny 7 - 15 h)

Kontakt

Pirell s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Kubrt   +420 775 855 452

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Pirell s.r.o. (IČO 05938406, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.