Hotelový zřízenec v lázních Jáchymov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: T. G. Masaryka 415, Jáchymov, Karlovarský
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost Léčebné lázně Jáchymov a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor.

Popis pracovní pozice

Kontakt: Kuchařová Eva, tel.: 702153251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

POŽADUJEME:
"vyučení nebo maturita v jakémkoliv oboru
"morální bezúhonnost
"pracovitost, spolehlivost
"zdravotní způsobilost
"předpoklady pro týmovou spolupráci
"aktivní přístup k práci

NABÍZÍME:
"příjemné pracovní prostředí
"krátký/dlouhý týden
"samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici
"stabilní zaměstnání a zázemí silné společnosti
"zaměstnanecké výhody a benefity: 5 týdnů dovolené, rekreace ve spřátelených lázních, kvalitní dotované stravování - obědy za 22 Kč, možnost plavání v bazénu za zvýhodněné ceny, příspěvky na dětské tábory, odměny k pracovním výročím, zvýhodněný tarif u mobilního operátora, příspěvky na dovolené a Vánoce.

DATUM NÁSTUPU: ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis, motivační dopis a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu personálního oddělení nebo na email: nabor@laznejachymov.cz, nebo kontaktujte personalistku Evu Kuchařovou na telefonním čísle: 702 153 251.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Léčebné lázně Jáchymov a. s.

Kontaktní osoba:
Eva Kuchařová   +420 702 153 251

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Léčebné lázně Jáchymov a. s. (IČO 29211808, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.