Prodejce nábytku do prodejny lanškroun

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pivovarská 555, Lanškroun, Pardubický
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 5 dny

Společnost Sefir s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pivovarská č.p. 555, Ostrovské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY
POŽADUJEME:
- zkušenosti s prodejem nábytkového zboží výhodou
- spolehlivost, zodpovědnost, vstřícný přístup k zákazníkům
- ochota, milé a příjemné vystupování
- znalost práce na PC, znalost účetního programu Pohoda výhodou
- odpovídající pracovní nasazení a chuť do práce
NABÍZÍME: odpovídající platové ohodnocení, příjemný kolektiv
KONTAKT: telefonicky 8 - 16 hodin nebo e-mailem