Recepční Pozlovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 280 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jurkovičova alej 857, Pozlovice, Zlínský
Vloženo před 9 dny
Aktualizováno před 9 dny

Společnost Bolander s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: práce s hotelovým systémem, komplexní servis klientům, každodenní komunikace s klienty a ostatními odděleními hotelu, administrativa spojená s pozicí recepční, nepřetržitý provoz, 12h směny.
Požadujeme: příjemné vystupování a komunikativnost, časová flexibilita, dobrá organizace práce, logické uvažování, vysoké pracovní nasazení, ochota se učit novým věcem, znalost práce na PC, reprezentativní vzhled a chování, týmové založení.
Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování zdarma, sleva na wellness, sleva na stravování.
Kontaktovat telefonicky na čís. 773761081 nebo e- mailem :manager@hotel-harmonie.cz

Kontakt

Bolander s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martina Molek Lacigová   +420 773 761 081

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bolander s.r.o. (IČO 02056950, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.