Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 280 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Poděbradská 186, Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost Brinlen, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Kontakt: emailem na katerina@brinlen.cz nebo telefonicky v pracovní dny mezi 9 a 17 hodinou na tel.: 739 330 301.

Hledáme skladníka do skladu na Prahu 9. Požadujeme ŘP sk. B, VZV průkaz výhodou, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost k práci. Náplní práce je kompletní starost o sklad, inventrura 2x ročně, zásobování a logistika po Praze do prodejních míst.

Pracovní smlouva na dobu 1 roku s prodloužením na dobu neurčitou.

Kontakt

Brinlen, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kateřina Ludvíková   +420 739 330 301

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Brinlen, s.r.o. (IČO 24210064, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.