Elektrikář- obsluha obalovny Huntířov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Huntířov, Ústecký
Vloženo před 13 dny
Aktualizováno před 13 dny

Společnost Skanska Asfalt s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Huntířov, 405 02 Děčín 2

- požadujeme splnění odborné způsobilosti dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6
- praxe na podobné pozici ve výrobě výhodou - není podmínkou
- řidičský průkaz skupiny B nebo strojní průkaz výhodou - není podmínkou

Nabízíme: Stravenky 100 Kč, příspěvek na důchod 900Kč/měsíc, dovolená 25 + 5 zimní + 2 dny na vyřizování osobních záležitostí.

Kontakt: Ing. Josef Vysoudil, tel. 737 257 404, 412 525 103, volat Po-Pá 7-14, e-mail: josef.vysoudil@skanska.cz

Kontakt

Skanska Asfalt s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Josef Vysoudil   +420 737 257 404,412 525 103

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Skanska Asfalt s.r.o. (IČO 24123641, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.