Strojírenský kovodělník Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tanvaldská 345, Liberec, Liberecký
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost Přepravní kontejnery s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci.

Popis pracovní pozice

Jsme kovovýroba v Liberci a hledáme svářeče a montážní dělníky. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na uvedeném telefonu.

Kontakt

Přepravní kontejnery s.r.o.

Kontaktní osoba:
Viktor Hrobský   +420 775 599 609

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Přepravní kontejnery s.r.o. (IČO 03393941, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.