Technolog oddělení laserové krystaly Turnov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Lukách 2283, Turnov, Liberecký
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost CRYTUR, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři technologové, normovači.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

-aplikace optických metod pro měření vlastností monokrystalických materiálů,
-zavádění technologie výroby včetně tvorby technologických postupů a pracovních instrukcí
-zadávání materiálu do výroby a spolupráce s výrobou při rutinní charakterizaci vzorků
-evidence průběhu výroby ve firemním informačním systému
-spolupráce na úpravách strojních zařízení s cílem jejich optimalizace, komunikace v rámci oddělení Opracování i s dalšími celky v rámci firmy,
-velmi dobré organizační schopnosti a systematický přístup, podpora obsluhy strojů a zařízení při zavádění nových technologických postupů či úpravě stávajících TPV

Požadavky:

- VŠ vzdělání technického směru, výhodou strojní nebo fyzikální obory,
- orientace v technické výrobní dokumentaci, především výkresové,
- vlastní iniciativa, organizační a komunikační schopnosti,
- praxe ve výrobní společnosti výhodou.

Nabízíme:

- zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti,
- práci na špičkových zařízeních a v dobrém kolektivu,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- 5 týdnů dovolené,
- stravenky,
- životní pojištění.

CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 200 zaměstnanci a obratem 270 mil. Kč.

kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 8.00 do 15.00 hod.,
e-mailem

Kontakt

CRYTUR, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Pecinová   +420 481 319 597

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CRYTUR, spol. s r.o. (IČO 25296558, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.