Truhlář/-ka - modelář/-ka Česká Skalice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 280 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Maloskalická 68, Česká Skalice, Královéhradecký
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost LUMCO spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou při splnění pracovních povinností. Nástup možný ihned.
Nástupní hrubá měsíční mzda od 16.280,- Kč do 20.000,- Kč.

Požadavky: vyučení v oboru truhlář, manuální zručnost.

Pracovní nabídky zasílejte na e-mail: odbyt@lumco.cz nebo poštou na adresu Lumco spol. s r.o., Maloskalická 68, 552 03 Česká Skalice.

Kontakt

LUMCO spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Lenka Vlčková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LUMCO spol. s r.o. (IČO 26006987, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.