Manipulační dělník/-ce (pm/61) Nová Paka

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 124, Nová Paka, Královéhradecký
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost Severočeské komunální služby s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Třídiči odpadů.

Popis pracovní pozice

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/-CE (PM/61)
V případě zájmu se dostavte na pracoviště : Severočeské komunální služby s.r.o., Štikov 124, Nová paka od 6:00 - 14:00 hod. Bližší informace v téže době na tel.: 730809955 p. Tomeš.
Požadujeme spolehlivost, samostatnost, praxe vítána.
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou do konce roku s možností prodloužení, pohyblivá složka mzdy (+5,- Kč/hod).
Vhodné pro zdravé i OZP i pro absolventy/-ky, pro občany/-nky EU.

Kontakt

Severočeské komunální služby s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiří Tomeš   +420 730 809 955

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Severočeské komunální služby s.r.o. (IČO 62738542, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.