Učitel/ka dějepisu, dějin kultury pro střední školy Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na středních školách (kromě odborných předmětů), konzervatořích a na 2. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: Bražinová Pavla, tel. 597 578 840, 773 977 033, email: pavla.brazinova@ahol.cz

Požadavky: s aprobací učitel dějepisu pro střední školy

Kontakt

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Kontaktní osoba:
Pavla Bražinová   +420 597 578 840,773 977 033

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství (IČO 71340815, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.