Mistr odborného výcviku - obor zedník Kladno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 530 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vrapická 53, Kladno, Středočeský
Vloženo před 13 dny
Aktualizováno před 13 dny

Společnost Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

Výběrové řízení na tuto pozici se koná dne 10.6.2019 ve 14:00 hodin ve Středním odborném učilišti a Praktické škole, ul. Vrapická 53, Kladno 3.

Učitel odborného výcviku - obor zedník.

Minimální vzdělání - vyučení v oboru + praxe.
Nejlépe úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou.
Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí + zajímavé benefity v odměňování, příspěvek na dovolenou.

Kontakt

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Kontaktní osoba:
Mgr. Ivana Sedláková, ředitelka   +420 312 285 533

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace (IČO 00507601, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.