Uklízeč/ka Pardubice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 17. listopadu 2753, Pardubice, Pardubický
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost VeMi - úklidová služba, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Pardubice
Požadujeme čistý výpis z rejstříku trestů, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost.
Nabízíme perspektivní zaměstnání.
První kontakt telefonicky (8:00 - 14:00) nebo e-mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

VeMi - úklidová služba, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Boháčková   +420 466 614 608

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VeMi - úklidová služba, spol. s r.o. (IČO 64827437, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.