Pokojská Třinec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: nám. Svobody 527, Třinec, Moravskoslezský
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost STEELHOUSE, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech.

Popis pracovní pozice

Požadujeme - pracovitost, spolehlivost.
Směnnost - ranní 5:30 - 14:00, odpolední 11:30 - 20:00, včetně víkendů.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: niemiecova@kartagroup.cz
Pracoviště: Třinec

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

STEELHOUSE, a.s.

Kontaktní osoba:
Renata Dianová   +420 605 201 058

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STEELHOUSE, a.s. (IČO 25084313, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.