Uklízeč/ka Braškov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rudé armády 7, Braškov, Středočeský
Vloženo před 13 dny
Aktualizováno před 13 dny

Společnost VESETA spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech.

Popis pracovní pozice

Nabízíme: stravenky.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

VESETA spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Perníčková   +420 602 519 878

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VESETA spol. s r.o. (IČO 47535431, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.