Pracovník,- ce úklidu Pelhřimov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Pelhřimov, Vysočina
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: trestní bezúhonnost

VHODNÉ JEN PRO OZP!

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!

Kontakt

SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Renata Havlová   +420 604 659 850

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. (IČO 15549470, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.