240376 - vrchní referent/rada v oddělení kontrolním Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Západní 1800, Karlovy Vary, Karlovarský
Vloženo před 13 dny
Aktualizováno před 13 dny

Společnost GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci v oblasti daní.

Popis pracovní pozice

Služba zahrnuje zejména:
- komplexní výkon agendy při správě daní ve složitých případech správy daní,
- provádění daňových kontrol dle zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění pozdějších předpisů,
- vyřizování žádostí, zpracování stanovisek a rozhodnutí,
- vedení daňových spisů daňových subjektů podle stanovených pravidel.
Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 11. února 2019, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Karlovarský kraj, Krymská 2011/2a, 360 01 Karlovy Vary, nebo osobně podané na podatelnu na výše uvedené adrese, případně na podatelnu Územního pracoviště v Karlových Varech, Západní 1800/19. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna2400@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID q9in2ev.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo 240376 vrchní referent/rada v oddělení kontrolním“.
Podrobnější informace k volnému místu jsou uveřejněny na úřední desce finanční správy.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ

Kontaktní osoba:
Ing. Hana Fišerová, ředitel sekce  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ (IČO 72080043, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.