Skladník/skladnice Jihlava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jiráskova 1424, Jihlava, Vysočina
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost ICOM transport a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech.

Popis pracovní pozice

Přijmeme pracovníka pro zajištění skladového hospodářství
Náplní Vaší práce bude
- Objednávání náhradních dílů u dodavatelů podle potřeb servisu
- Práce s katalogy Mercedes - Benz, EvoBus, Schmitz, Mitsubishi
- Příjem a výdej zboží ze skladu, administrativa s tím spojená
- Prodej náhradních dílů, kontakt s koncovými zákazníky
- Podpora přijímacích techniků servisu
- Spolupráce při inventuře
- Vedení skladového hospodářství
- Zajištění třídění odpadů, čistoty a pořádku ve skladu
Požadujeme
- Vzdělání SO technického zaměření (maturita výhodou)
- Práce s PC, uživatelská znalost MS EXCEL
- Orientace ve skladovém hospodářství - evidence materiálu, příjem - výdej materiálu
- Schopnost učit se novým SW programům - katalogy, objednávkový systém
- Osvědčení na řízení vysokozdvižného vozíku výhodou
- Osvědčení řízení vozidel sk.B (C,E,D - výhodou)

Kontakt

ICOM transport a.s.

Kontaktní osoba:
Bc. Eva Michalová   +420 606 773 222

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ICOM transport a.s. (IČO 46346040, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.