Vedoucí prodejny Náchod

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kamenice 114, Náchod, Královéhradecký
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost EVONA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Český výrobce EVONA a.s. přijme vedoucí prodejny do Náchoda.
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.

Požadavky: příjemné vystupování, pozitivní přístup k zákazníkům.

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: brozova@evona.cz

Kontakt

EVONA a.s.

Kontaktní osoba:
Petra Brožová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EVONA a.s. (IČO 46509071, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.